fbpx
logo

anatrapya
המרכז הרב תחומי לניהול חיים

anatrapya הוא מרכז לטיפול פרטי בו צוות מטפלים מקצועי מציע עזרה קלינית דרך שיטות טיפול מתחומים שונים בחיים במטרה להשיג תפקוד נורמטיבי והתנהלות יעילה ועצמאית בחיים.

anatrapya היא המסגרת הפרטית היחידה בארץ המרכזת במקום אחד מגוון רחב של טיפולים קליניים נפשיים ופסיכולוגיים לצד טיפולי הכוונה והעצמה במסגרות טיפול שונות: מטיפול פרטני ועד מסגרת טיפול-יום מלאה, משעות הבוקר עד הצהריים.

CBT

אפר"ת , זה לא רק עוד שם. אצלנו אלה הם ראשי תיבות שפירושם: אירוע, פירוש, רגש, תגובה, וברגע זה קיבלת מתנה שיכולה לשנות את חייך ותעזור לך להתחיל ללכת בדרך חדשה. דרך מאתגרת ומעצימה וכשמבינים אותה נפתרים מרגשות שליליים כמו כעס, חרדה, אשמה, בושה ועד.

להמשך קריאה »

תזונה

אחד האתגרים הגדולים בחיים הוא ניהול של האוכל מאחר וכל יום על האדם לאכול כדי להתקיים. המחשבה אודות האוכל מעסיקה אותנו במשך היום אפשר לומר במשך כל היום גם כשאנחנו לא אוכלים., מפני שאז אנחנו עסוקים בכך שלא אכלנו ובמועד שנאכל שלא לדבר על הרעב שתוקף אותנו ומפריע לתפקוד באותה העת כשהוא מופיע.

להמשך קריאה »

פסיכודרמה

האם פסיכודרמה זו הצגה או סוג של תיאטרון? איפה שמים את הדגש בטיפול, בפסיכותרפיה או בדרמה? המילה פסיכודרמה מורכבת משתי מילים ביוונית: פסיכו (נפש) ודרמה (פעולה) כלומר: נפש בפעולה. פסיכודרמה כשמה כן היא, שיטת טיפול בפסיכותרפיה ששמה דגש על התנסות המטופל והחוויה אותה הוא עובר בעזרת הפעולה.

להמשך קריאה »

אימון אישי

אימון הוא תהליך משמעותי בו המתאמן לומד להכיר את עצמו באופן מעמיק. זהו תהליך מעצים שדרכו מקבל המתאמן כלים קונקרטיים להתמודדות עם דילמות וקונפליקטים בתחומים שונים בחיים. בעזרת אימון, קל יותר בעת קבלת החלטות.

להמשך קריאה »

לומדים לנהל חיים

מסגרת יום פרטית שמהותה טיפול אינטנסיבי המאפשר בתוך פרק זמן קצר ומוגדר מראש, מעבר ממצב של חוסר תפקוד – לתפקוד מלא, נורמטיבי ויציב בחיים.

הדגש הטיפולי הוא על ניהול עצמי תקין ועצמאי. התכנית מתמקדת בלימוד ותרגול הכלים הטיפוליים ויישומם, מה שמוביל בתוך חודשים ספורים לשינוי תפקודי מהותי, התנהלות עצמאית ויציבות – היכולת לשמר הישגים תפקודיים לאורך זמן.

התכנית מציעה מסגרת משולבת: טיפול קבוצתי, לצד טיפול אישי והדרכת המשפחה. המסלול הטיפולי כולל שימוש רחב בעקרונות ( CBT הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי ).

המסגרת פועלת כמסגרת פרטית מקצועית וחברתית, המאפשרת בתוך פרק זמן קצר שיפור משמעותי ומחזיק באיכות החיים, תפקוד והתנהלות עצמית. להמשך קריאה »

מסגרת יום

מסגרת יום פועלת במקביל למסגרת היומית, מעניקה טיפול פרטני וסיוע נפשי ממוקד בהתמודדות עם משברי חיים לצד טיפול נפשי (OCD בהפרעות חרדה, אכילה, דיכאון וכפייתיות).

הטיפול ניתן ע”י מנהלת המרכז, ענת גטניו סמרי, פסיכותרפיסטית , בעלת רקע מקצועי עשיר כמטפלת M.Sc קוגניטיבית התנהגותית  במחלקת אשפוז-יום בבית חולים שיבא, תל-השומר ובקליניקה הפרטית אותה היא מנהלת למעלה מעשור, בהם היא זוכה לפופולריות רבה בקרב מטופליה, זאת תודות ליכולותיה לאפשר להם, דרך שיטת טיפול ייחודית שפיתחה ובעזרת טיפול יוצא דופן, מסור ובעיקר בלתי מתפשר להגיע לכדי פריצת דרך מהותית בחייהם, להכיל ולתחזק שינויים חיוביים ולזנוח לחלוטין דפוסי התנהגות וחשיבה מעכבים – ובכך לשנות את חייהם מקצה לקצה. להמשך קריאה »

מסגרת יום

הצוות המקצועי

ענת גטניו-סמרי

ענת גטניו-סמרי

מייסדת ומנהלת מכון anatrapya

פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית
עוד על ענת
יעל הולצמן

יעל הולצמן

דיאטנית קלינית ומדעי המוח תזונה והרגלי אכילה

תזונאית קלינית ולימודי תזונה
לימודי מח
עוד על יעל
שני שאולי

שני שאולי

פסיכודרמה ועמידה מול קהל

בפסיכולוגיה BA
בפסיכודרמה MA
עוד על שני
הדר שובלי

הדר שובלי

עבודה סוציאלית וייעוץ ארגוני מאמנת אישית (קואוצ‘ינג)

עבודה סוציאלית ויעוץ אירגוני
אימון אישי
עוד על הדר

לקביעת פגישת הכרות

מאמרים

דחיינות וקבלת החלטות: מתי אני אלמד להחליט בלילה ולבצע בבוקר?

17.06.2019

דחיינות וקבלת החלטות: קל לקבל החלטות בלילה לפני השינה אבל קשה לבצע...

שימוש בקנאביס

16.04.2019

"להתפלפ" מילה לא מאיימת לתופעה מסוכנת, מאד. בשנים האחרונות הפך הקאנביס לידידו...

חובת האי-דיווח

16.04.2019

האם אתה סטרייט? האם אתה ביסקסואל? חדסקסואל? גיי? או הומו? לסבית? טראנסג'נדר?...

הפחד מכישלון המועבר לילדים

16.04.2019

  שלושה דברים על הפחד מכישלון או מהצלחה:   ״הפחד מכישלון הוא...

Open chat
1
צרו קשר ונשמח לעזור
Powered by
  054-6950220