בטח שמתם לב, כמה קשה להיות רווקה/רווק/פנויה/פנוי בתקופה כל כך מתעתעת. מצד אחד, נראה שאפשר לצאת ולהכיר את כל מי שרוצים. מצד שני, זה לא הופך לקשר.

למי אין סיפורים על “הזויים” או על מוזרים שנעלמו אחרי שלושה ימים. מי לא חווה בשנות הרווקות אכזבה, תסכול וחוסר אונים. אז השאלה היא אם למצוא זוגיות זה רק עניין של מזל?

התשובה שלי היא:  לא.

אז מה העניין, למה זה כל כך קשה ומה אפשר לעשות?

תתארו לעצמכם שאתם מגיעים לקבוצה שיש בה שלושים אנשים. כולם קרובים לגילכם והם שם כדי ללמוד את מה שכולם דרך אגב חייבים ללמוד, לנהל את החיים קצת יותר טוב. כלומר, להעלות את הערך והביטחון העצמי ועל הדרך, להרחיב את המעגל החברתי. תארו לעצמכם, שבקבוצה הזאת, לומדים פעם בשבוע אנשים שרוצים לעשות שינוי והם מתחברים ונפגשים במהלך כל השבוע. מה שאומר, שעומדות לרשותם לפחות שלושים אפשרויות חדשות לחברות.  וזהו, הם לא תלויים עוד בחברה/ חבר אחד לבילוי מאולץ.

עכשיו, תחשבו על עצמכם כעל חברים בקבוצה. אל הדייט הבא אתם כבר תגיעו אחרת אחרי שהבנתם משהו על עצמכם. אתם מכוונים גבוה יותר ומרגישים טוב יותר ופתאום… זה קורה. חברים, זוגיות, ביטחון, שמחה. החיים יפים יותר.

זו המטרה של Anatrapya  – לומדים לנהל חיים.

בקרוב:

הקבוצה הבאה: גיל 28 עד 35 נפתחת  ביום שני 2/5/2016 להרשמה: היכנסו: Anatrapya.com    מלאו את טופס ההרשמה או שילחו הודעה ונחזור אליכם.

מוזמנות ומוזמנים לפנות אלי בכל שאלה:

שלח הודעה